Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 31 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Висота | 95 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 107 x 48 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 44.5 см |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Водонагрівач. Планка настінного кріплення. Гарантійний талон. Інструкція. |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Об'єм | 80 л л |
| Обладнання | Захист від замерзання |
| Потужність | 2000 Вт |
| Потужність ТЕНів | 2 ТЕНи по 1000 Вт Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Квадратна |
| Час нагрівання | 2 г 37 хв рік |
| Ширина | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 800 ₴










