Опис
Бренд - Oukitel;Особливості - Дисплей, Ручка для перенесення, Функція ДБЖ;Тип заряджання станції - Від автомобільного прикурювача, Від аккумулятора, Від мережі, Від сонячної батареї; Чорний;Можливість підключення сонячної панелі - Так;Циклів зарядки станції - 4000;Тип акумуляторів - LiFePO4;Форма вихідного сигналу - чиста синусоїда;Місткість зарядної станції - 1024 Вт*рік; 3600 Вт;Вихідна потужність (загальна) - 1800 Вт;Вага, кг - 12 кг;Розміри, мм - 346x228x238 мм;Функції зарядки - Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0;Кількість розеток - 2;0 Вт;Кількість портів USB Type C - 2;Кількість портів USB Type A - 2;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Кількість розеток | 4 |
| Виробник | Oukitel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг кг |
| Вихідна потужність (загальна) | 1800 Вт |
| Вихідні інтерфейси | 1 x DC-роз'єм;USB Type A;USB Type C;Гніздо прикурювача;Розетка 230 В |
| Гарантія | 6 місяців |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів USB Type A | 2 |
| Кількість портів USB Type C | 2 |
| Максимальна потужність заряджання (220В) | 1200 Вт |
| Максимальна потужність пристроїв | 3600 Вт |
| Місткість зарядної станції | 1024 Вт·год |
| Особливості | З ручкою;Функція ДБЖ (UPS) |
| Розміри | 346x228x238 мм |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип заряджання станції | Від мережі;Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функції зарядки | Power Delivery;QC швидка зарядка 3.0 |
| Циклів зарядки станції | 4000 |
| Час заряджання від мережі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 693 ₴







