Опис
Титанова емаль Для захисту всіх баків ТМ NOVATEC від корозії використовується титанова емаль, яка не містить органічних домішок. Емаль наноситься у рідкий спосіб і обпалюється в печі за температури 850. Отриманий композитний матеріал "сталь-емаль" гарантує захист водонагрівачів TM NOVATEC від найбільш жорсткої водопровідної води. Теплоізоляція Екологічно чиста, не містить CFC, пінополіуретанова теплоізоляція. Шар термоізоляції у водонагрівачах TM NOVATEC від 20 до 57 мм, залежно від місця розташування в корпусі водонагрівача. Така конструкція надає йому властивості термоса, що значно знижує витрати домогосподарства на електроенергію. Система "Антимікс"" Під час створення водонагрівачів TM NOVATEC застосована унікальна система "Антимікс", яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної та вже нагрітої води. Завдяки цій "розумної" системи неабияк збільшується коефіцієнт використання гарячої води, і повністю виключаються температурні перепади.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | Механічний |
| Вага | 26 кг кг |
| Вага в упаковці | 27 кг кг |
| Встановлення | Вертикальне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Бойлер Запобіжний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Упаковка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал внутрішнього бака | емальований сталевий бак |
| Об'єм | 100 л л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 4 години год |
- Ціна: 5 600 ₴




