Опис
Водонагрівач Tiki EconES 80V9 GBF80SMV9 – чудово підійде для великого будинку. Ця модель монтується у вертикальному положенні. Матеріал бака дуже міцний, стильний та приємний, робочий тиск водонагрівача складає 9 бар.
Водонагрівач Tiki EconES 80V9 GBF80SMV9 має електронну систему регулювання температури води, а електронний термометр завжди покаже точну температуру води в баку. Діапазон температур становить від 10 до 85 С. Водонагрівач має два "сухих" ТЕНу, що забезпечить більш тривалий термін служби водонагрівача, тому що не знаходиться у прямому контакті з водою і на ньому не накопичується накип.
Водонагрівач Tiki EconES 80V9 GBF80SMV9 має індикатор ТЕНу та захист від замерзання. Потужність даної моделі становить 2000 Вт, а номінальний струм дорівнює 8,7 А. Також водонагрівач має відмінну теплоізоляцію. Витрата електроенергії кВтг/24 години: 0.9 кВт
Європейська якість! Запорука довгої та успішної працездатності.
Комплектуючі європейських виробників забезпечують якість та тривалий термін служби.
Тому що ми знаємо, що ми робимо!
Ми впевнені у своїх продуктах і думаємо про вашу зручність, тому на всі вироби поширюється загальна дворічна гарантія, на баки три-, п'яти- або семирічна гарантія.
"Сухий" ТЕН
Більш тривалий термін служби
Нагрівальні елементи вставляються зовні в емальований сталевий фланець, що забезпечує тривалий термін служби, оскільки нагрівальні елементи не перебувають у контакті з водою.
Електронне керування
Просте, зручне та сучасне управління
За допомогою електронного керування дуже просто та зручно налаштувати водонагрівач на необхідні параметри
Захист від перегріву
Спеціальна система завжди збереже вашу техніку
Завдяки спеціальній системі датчиків можна не бояться поломки тену, коли в баку немає води.
|
Тип |
водонагрівач (бойлер) |
|
Бренд |
TIKI |
|
Smart система |
так |
|
Ширина |
45.4 см |
|
Висота |
82.9 см |
|
Глибина |
46.1 см |
|
Тип управління |
електронне |
|
Тип нагріву |
прямого нагріву |
|
Встановлення |
вертикальна |
|
Об'єм ємності для води |
80 л |
|
Форма корпусу |
циліндричний |
|
Потужність |
2000 Вт |
|
Номінальний струм |
8.7 А |
|
Тип нагрівального елемента |
сухий тін |
|
Кількість нагрівальних елементів |
2 |
|
Максимальна температура нагріву води |
75 °C |
|
Підключення подачі води |
знизу |
|
Клас вологозахисту |
IP24 |
|
Максимальний робочий тиск |
9 бар |
|
Параметри упаковки (ВxШxГ) |
860 х 480 х 490 мм |
|
Гарантія |
24 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82.9 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Глибина | 45.4 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Підведення труб | Нижнє |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Ширина | 45.4 см |
- Ціна: 13 049 ₴


