Опис
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вага | 5.7 кг |
| Вхідна напруга | 240 В |
| Кількість розеток | 2 |
| Призначення | Для всього будинку |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6958657301176 |
| Індикація | З дисплеєм;З індикатором рівня заряду |
| Вихідна напруга | 12 В; 15 В;20 В;230 В;5 В;9 В |
| Вихідна потужність (загальна) | 500 Вт |
| Вихідна сила струму | 1.5 А;2 А;2.5 А;3 А;5 А |
| Вихідні інтерфейси | AC-роз'єм;USB Type A;USB Type C;Гніздо прикурювача |
| Вхідний струм | 10 А;10.5 А;8 А |
| Вхідні інтерфейси | AC-роз'єм;DC-роз'єм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Защита от | Короткого замикання;Перенавантаження |
| Колір | Чорно-помаранчевий |
| Комплектація | Зарядна станція Мережевий кабель Інструкція користувача |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість портів USB Type A | 1 |
| Кількість портів USB Type C | 2 |
| Максимальна потужність заряджання (220В) | 500 Вт |
| Максимальна потужність пристроїв | 500 Вт |
| Місткість зарядної станції | 512 Вт·год |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 6 шт. |
| Особливості | З ліхтариком;З ручкою;Функція ДБЖ (UPS);Швидке заряджання батареї |
| Робоча температура | -20 - 45 °C |
| Розміри | 311 х 205 х 157 мм |
| Тип (версія) розеток | Європейська |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип заряджання станції | Від мережі;Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Циклів зарядки станції | 6000 |
| Час заряджання від мережі | 1 година 20 хвилин |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2 години 48 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴





