Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78.1 см |
| Глибина | 46.1 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Об'єм | 80 л л |
| Потужність ТЕНів | 2 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 2 години 37 хв (від 10 до 65 °C) год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 826 ₴







