Опис
2042Wh ємності, 2200W сумарної потужності, функція ДБЖ, 2 розетки, гніздо прикурювача та USB-C/USB-A порти відкривають безмежні можливості підключення електроприладів будинку під час відсутності електрики.
Портативна зарядна станція з правильною синусоїдою Jackery Explorer 2000 V2 готове рішення для живлення електроенергією всього будинку!
Особливості:
- Ємність 2048Wh: Вистачить на 6 годин роботи холодильника, 3 години кондиціонера або на 2 години кавомашини.
- LiFePO4 батарея: В твоєму розпорядженні понад 4000 циклів перезаряджання, що гарантує термін експлуатації до 10 років.
- Безперебійне живлення: Станція не використовує заряд акумулятора, коли повністю заряджена та підключена до мережі. Вона автоматично перемикається на живлення від батареї протягом 20 мс після вимкнення електроенергії.
- 6 через 1: Заряджай 6 пристроїв одночасно на сумарній потужності 2400W.
- 2 розетки змінного струму: Забезпечують безперебійну роботу побутових приладів сумарною потужністю до 2200W (пікова - 4400W).
- Гніздо прикурювача: Підключай електронасоси, вентилятори або інші пристрої постійного струму, загальною потужністю до 120W.
- 2xUSB-C порти: 1x100W, 1x30W, забезпечать блискавичну швидкість заряджання твоїх девайсів.
- 1xUSB-А 18W порт: На своєму максимумі здатні зарядити акумулятор ємністю 3300 mAh лише за 1 годину.
- Три способи заряджання: Від авто (120W), від сонячних панелей (400W) або від мережі (2200W) лише за 2 години.
- Простота використання: Функціональний додаток для смартфона, LCD дисплей зі зрозумілою індикацією, кнопки керування живленням на кожен тип роз'ємів.
Технічні характеристики:
- Ємність: 2042Wh
- Тип батареї: LiFePO4
- Циклів перезаряджання: 4000
- Сумарна вихідна потужність: 2200W
- Тип інвертора: Чиста синусоїда
- Вихід 1: 2 х розетка AC 230V, 50Hz, 2200W (пікова 4400W)
- Вихід 2: 1 х прикурювач 12V/10A (120W max)
- Вихід 3: 1 х USB-C 100W
- Вихід 4: 1 х USB-C 30W
- Вихід 5: 1 х USB-A 18W
- Вхід 1: Розетка АС 220-240V, 50Hz, 10A
- Вхід 2: 2 х DC 11-16V/8A; 16-60V/12A, 400W Max
- Час заряджання: від мережі змінного струму на потужності 2200W - 1 година 40 хвилин; від сонячної панелі на 100W - 6-29 годин (в залежності від кількості панелей) від сонячної панелі на 200W - 6-15 годин (в залежності від кількості панелей) від авто на потужності 120W - 24 години;
- Захист від перевантаження та короткого замикання
- Стійка до ударів
- Функція ДБЖ
- Управління через додаток Jackery
- LED ліхтар
- LCD дисплей
- Ручка для перенесення
- Розмір ШхВхГ: 335х264х292 мм
- Вага: 17.5 кг
Комплектація:
- Зарядна станція
- Мережевий кабель
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вага | 17.5 кг |
| Вхідна напруга | 240 В |
| Кількість розеток | 2 |
| Призначення | Для всього будинку |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6958657301091 |
| Індикація | З дисплеєм;З індикатором рівня заряду |
| Вихідна напруга | 12 В;230 В;6 В;9 В |
| Вихідна потужність (загальна) | 2200 Вт |
| Вихідна сила струму | 1.5 А;2 А;3 А |
| Вихідні інтерфейси | AC-роз'єм;USB Type A;USB Type C;Гніздо прикурювача |
| Вхідний струм | 10 А;10.5 А;8 А |
| Вхідні інтерфейси | AC-роз'єм;DC-роз'єм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Защита от | Короткого замикання;Перенавантаження |
| Колір | Чорно-помаранчевий |
| Комплектація | Зарядна станція Мережевий кабель Інструкція користувача |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість портів USB Type A | 1 |
| Кількість портів USB Type C | 2 |
| Максимальна потужність заряджання (220В) | 2200 Вт |
| Максимальна потужність пристроїв | 4400 Вт |
| Місткість зарядної станції | 2042 Вт·год |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 6 шт. |
| Особливості | Додаток IOS/Android;З ліхтариком;З ручкою;Протиударний;Функція ДБЖ (UPS);Швидке заряджання батареї |
| Робоча температура | -10 - 45 °C |
| Розміри | 335 х 264 х 292 мм |
| Тип (версія) розеток | Європейська |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип заряджання станції | Від мережі;Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Циклів зарядки станції | 4000 |
| Час заряджання від мережі | 1 година 40 хв |
| Час заряджання від сонячної панелі | 6 - 20 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 999 ₴





