Опис
49-хвилинна надшвидка зарядка:
Технологія HyperFlash заряджає C1000 Gen2 всього за 49 хвилин потужністю 1600 Вт — достатньо лише активувати її через застосунок Anker.
Вихідна потужність 2000 Вт на 9 портах:
2000 Вт безперервної потужності, 3000 Вт пікової потужності та ємність 1024 Вт·год забезпечують достатньо енергії для одночасної роботи до 9 пристроїв.
Компактна та портативна:
C1000 Gen2 на 14% менша та на 11% легша за аналогічні моделі, що дозволяє легко переносити, зберігати та брати її з собою будь-куди.
10-річний ресурс з InfiniPower:
Розроблена для щоденного використання протягом десяти років, станція зберігає щонайменше 80% ємності акумулятора навіть після 4000 циклів заряджання.
Сонячна зарядка за 1,8 години:
Сонячна енергія потужністю до 600 Вт (макс. 60 В) заряджає електростанцію приблизно за 1,8 години, забезпечуючи автономне та екологічне енергопостачання.
Резервне живлення ДБЖ за 10 мс:
Важливі пристрої, такі як CPAP або ноутбуки, залишаються активними навіть під час відключення електроенергії. Автоматичне перемикання менш ніж за 10 мс забезпечує стабільне живлення.
Інтелектуальне керування енергоспоживанням:
Через застосунок ви можете контролювати, відстежувати та планувати споживання енергії, зручно уникаючи пікових навантажень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вага | 11.3 кг |
| Кількість розеток | 4 |
| Виробник | Anker |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 194644274788 |
| Ємність батареї | 320000 мА·год |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вихідна напруга | 15 В; 20 В;230 В;28 В;5 В;9 В |
| Вихідна потужність (загальна) | 2000 Вт |
| Вихідна сила струму | 2.4 А;3 А;5 А;8.7 А |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A;USB Type C;Гніздо прикурювача;Розетка 230 В |
| Вхідні інтерфейси | AC-роз'єм;DC-роз'єм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Защита от | Зниженої напруги;Надлишкової напруги на виході;Перегрівання;Перезаряджання;Перенавантаження |
| Колір | Чорно-сірий |
| Комплектація | Зарядна станція Кабель живлення Кабель-адаптер для зарядки від автоприкурювача |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість портів USB Type A | 1 |
| Кількість портів USB Type C | 3 |
| Максимальна потужність заряджання (220В) | 1600 Вт |
| Максимальна потужність пристроїв | 3000 Вт |
| Місткість зарядної станції | 1024 Вт·год |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт. |
| Особливості | Додаток IOS/Android;З ручкою;Функція ДБЖ (UPS);Швидке заряджання батареї |
| Призначення | Для ноутбуків;Для роутерів;Для котлів;Для персональних комп'ютерів;Для телевізорів;Для холодильників |
| Робоча температура | Зарядка: -20 -40 Перезарядка: 0-40 °C |
| Розміри | 38.4 x 20.8 x 24.4 см |
| Тип (версія) розеток | Європейська |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип заряджання станції | Від мережі;Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функції зарядки | Power Delivery;PowerIQ;QC швидка зарядка 2.0;QC швидка зарядка 2.1;QC швидка зарядка 3.0;Наскрізна зарядка |
| Фірмові технології | InfiniPower;SurgePad |
| Циклів зарядки станції | 4000+ циклів до 80% ємності |
| Час заряджання від мережі | 49 хвилин (1600 Вт) |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.8 години (600 Вт) |
- Ціна: 43 999 ₴










