Опис
Моделі Mini - маленькі, але надійні компаньйони для комфортного проживання. Компактні водонагрівачі об'ємом від 10 до 15 літрів, які можна встановити як під раковиною, так і над нею.
У водонагрівачах застосовано диск керування термостатом. Погружений ТЕН водонагрівачів виготовлений із міді, що забезпечує його високу стійкість до корозії та довгий термін служби.
Особливості модельного ряду:
• плоский пластиковий корпус прямокутного перерізу; • вертикальна установка на стіні як
під раковиною, так і над нею ; режим 55°С; • Захист від замерзання 10°С. • Індикатор роботи нагрівального елементу • Гарантія – 24 місяці на водонагрівач та 60 місяці на водомісткий резервуар, за умови його обслуговування кожні 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3830050386819 |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 400 х 350 х 530 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь |
| Об'єм | 15 л л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип встановлення | Над мийкою;Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Прямокутна |
- Ціна: 8 299 ₴



