







Морозильна камера Beko B1RFNE294W No Frost
- Немає в наявності
- Код: 584889670
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 10:00 - 14:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (50) 835-86-39МенеджерАртемГалаганівська, Київ, Україна0508358639
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Загальний об'єм: 260 л
Тип: Морозильна камера
Клас енергоспоживання: A++
Корисний об'єм:
Тип керування: Механічне
Габарити (ВхШхГ): 170.5x59.7x70.9 см
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Камера |
| Загальний об'єм, л | 260 |
| Система розморожування | No Frost |
| Дисплей | Без дисплею |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип керування | Механічне |
| Річні витрати електроенергії | 241.1 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 170.5x59.7x70.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 177.1 x 66.1 x 76.2 см |
| Вага | 62 кг |
| Вага в упаковці | 67 кг |
| Висота, см | 170.5 |
| Ширина, см | 59.7 |
| Глибина, см | 70.9 |
| Автономне збереження холоду | 11 год |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 шт |

