Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 68.5 кг |
| Основні | |
| Загальний об`єм | 286 л |
| Виробник | BEKO |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842573460 |
| Автономне збереження холоду | 9 рік |
| Блок керування | Зовні |
| Вага в упаковці | 73.5 кг |
| Висота | 186.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 193.2 x 66.1 x 76.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 70.9 см |
| Дисплей | Є |
| Клас енергоспоживання | E (A++) |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність під'єднання | 220 Вт |
| Річні витрати електроенергії | 250.23 кВт*рік |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Інверторний |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 499 ₴




















