Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 2.9 кг |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 20 х 32 х 39 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | Сенсорні |
| Колір | Сріблястий з чорним |
| Конструкція | З вбудованою кавомолкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм резервуару для води | 0.5 л |
| Тип | Крапельна (фільтраційна) |
| Тип кави, що використовується | Зерна;Мелена |
| Функції | Енергоощадний режим;Попереднє змочування;Протикрапельна система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 915 ₴






