Опис
Історія італійської компанії Ariston починається в тридцятих роках минулого століття — спочатку це була невелика компанія, що виробляє ваги, а на сьогодні бренд входить до числа лідерів, які виробляють різноманітну побутову та кліматичну техніку.
Вагомою перевагою продукції є її порівняно невисока вартість — попри те, що вироби можуть похвалитися багатим функціоналом і відповідають найвищим стандартам якості, ціна на них істотно нижча, ніж на рішення з аналогічною функціональністю від інших брендів.
Кліматична техніка Ariston також споживає мало електроенергії й захищена від всіляких ламань.
Дизайн усієї продукції цієї компанії є привабливим і самобутнім, тому облаштоване нею приміщення матиме стильний та сучасний вигляд. Дуже багато уваги інженери приділяють експлуатаційній зручності розробленої продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 19.4 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | Механічний |
| Вага в упаковці | 21,2 кг |
| Висота | 74.8 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 77.9 x 46.1 x 49.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Об'єм | 80 л л |
| Обладнання | Магнієвий анод |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1500 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 8 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 2.37 рік |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 7 000 ₴




