Опис
Колір - Білий; Тип монтажу - Вертикальний, Настінний; Тип водонагрівача - Накопичувальний (бойлер); Підключення труб - Знизу; Максимальна температура води - 75 °C; Джерело енергії - Електрика; Ширина, см - 45; 89,6; Кількість нагрівальних елементів - 1; Форма корпусу - Кругла (Slim); 100 до 199 літрів; Тип нагрівального елементу - ТЕН; Подача води - Під напором; Обсяг бака - 100 л; Управління водонагрівачем - Механічне;
Характеристики
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
|---|---|
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28,1 кг кг |
| Висота | 89.6 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 45 см |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура води | 75 ° c С° |
| Об'єм | 100 л л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 843 ₴







