Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Загальний об`єм | 177 л |
| Виробник | BEKO |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг кг |
| Висота | 145.7 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові характеристики | швидка заморозка |
| Клас енергоспоживання | E (A++) |
| Кліматичний клас | SN (від +10 до +32 C) |
| Колір | Сірий |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість полиць/секцій | 4 |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу кг/24 рік кг/добу |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 283 ₴











