Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас сушіння | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842820182 |
| Індикатори | Наявності ополіскувача;Наявності солі |
| Вага в упаковці | 41.2 кг |
| Тип | Повногабаритна (46-60 см) |
| Габарити (В x Ш x Г) | 81.8 х 59.8 х 55 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 85.9 х 64.4 х 66.1 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | LED-індикація |
| Додаткова інформація | Система Акробат Внутрішній корпус із нержавіючої сталі Індикатор: Рівня ополіскувача, Відсутності водопостачання, Протікання води |
| Керування | Механічне |
| Клас енергоспоживання | D (A++) |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість програм | 5 |
| Місткість комплектів | 14 |
| Основні програми | Інтенсивне миття;Делікатне миття;Економічна програма (Еко) |
| Особливості | З трьома кошиками;Режим половинного завантаження;Таймер відстрочки старту |
| Режими роботи | InnerClean Інтенсивна 70 Еко 50 Delicate 40 Quick&Shine Міні |
| Розміри ніші для вбудовування (В x Ш x Г) | 82-92 х 60 х 56 см |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Фірмові технології | Hygiene Intense;InnerClean;Quick&Shine;SteamGloss |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴







