Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 32.9 кг |
| Основні | |
| Клас сушіння | A |
| Колір корпусу | Сірий |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Виробник | BEKO |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842475368 |
| Індикатори | Наявності ополіскувача;Наявності солі |
| Вага в упаковці | 34 кг |
| Тип | Вузька (45 см) |
| Витрата води | 2492 л/рік |
| Внутрішнє оснащення | Тримач для столових приладів Третій кошик для столових приладів Кошик для столового приладдя |
| Габарити (В x Ш x Г) | 81.8 x 44.8 x 55 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 83.8 x 45.8 x 57 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Датчики | Чистоти води |
| Дисплей | З дисплеєм |
| Додаткова інформація | Автодозування миючого засобу AutoDose Матеріал внутрішнього корпусу: нержавіюча сталь |
| Керування | Сенсорні |
| Клас енергоспоживання | C (A+++) |
| Клас мийки | A |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Комплектація | Посудомийна машина Внутрішнє оснащення Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Фасадна декоративна панель в комплект не входить |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість програм | 7 |
| Кількість температурних режимів | 6 шт. |
| Місткість комплектів | 15 |
| Основні програми | Інтенсивне миття;Економічна програма (Еко);Експрес-програма;Повсякденне миття;Попереднє ополіскування (замочування) |
| Особливості | Внутрішнє підсвічування;З трьома кошиками |
| Режими роботи | Автопрограма AquaFlex Інтенсивна 70 Еко 50 Delicate 40 Quick&Shine Міні Попереднє замочування |
| Розміри ніші для вбудовування (В x Ш x Г) | 82 x 45 x 59 см |
| Річне споживання електроенергії | 188 кВт |
| Споживання електроенергії за цикл | 0.65 кВт*рік |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип мотора | Інверторний |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴


















