Опис
Бойлер INTERLUX ILDH-100DM – це практичне та економічне рішення для забезпечення будинку гарячою водою. Об'єм бака в 100 літрів і потужність пристрою дозволяють швидко нагрівати воду та підтримувати її температуру, забезпечуючи комфорт та зручність для повсякденного використання. Компактні розміри та сучасний дизайн роблять бойлер придатним для встановлення навіть у невеликих приміщеннях.
|
Виробник |
Interlux |
|
Тип |
накопичувальний електричний |
|
Тип установки |
настінний |
|
Встановлення |
вертикальна горизонтальна універсальна |
|
Підводка |
нижня |
|
Форма бойлера |
плоска (прямокутна) |
|
Тип управління |
електронне |
|
Потужність |
2000 Вт |
|
Кількість ТЕНів |
2 |
|
Тип ТЕНу |
"сухий" (відокремлений від води герметичною трубкою) |
|
Об'єм бака |
100 л |
|
Матеріал бака |
сталь |
|
Покриття бака |
емаль |
|
Температура нагрівання |
75 °С |
|
Час нагріву |
1 год. 36 хв. |
|
Додатковий захист |
магнієвий анод захист від надлишкового тиску захист від перегріву |
|
Індикатори |
цифровий термометр цифрова індикація роботи |
|
Регулятор температури |
відкритий (на корпусі) |
|
Електроживлення |
230В/50Гц |
|
Гідравлічне підключення |
1/2" |
|
Особливості |
дисплей терморегулятор |
|
Висота |
1090 мм |
|
Ширина |
570 мм |
|
Глибина |
300 мм |
|
Вага |
38.4 кг |
|
Колір |
білий |
|
Країна виробник |
Україна |
|
Гарантія |
12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 38.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 109 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Глибина | 30 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Об'єм | 100 л л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 11 121 ₴





