Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4802050106468 |
| Індикатор температури | Електронний |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Висота | 86 см |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 50 х 28 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 25 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал бака | Неіржавка сталь |
| Модельний рік | 2024 |
| Об'єм | 50 л л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Ширина | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 599 ₴














