Опис
AquaWave
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані
Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.
Програма StainExpert
Ідеальне видалення 24 типів плям
Забудьте про бабусині методи видалення плям із застосуванням столового оцту, лимонного соку та засобу для миття посуду. Усім цим засобам місце на кухні, а з плямами якнайкраще справиться пральна машина з програмою StainExpert. Кава, кетчуп, шоколад, засоби для макіяжу або кров – StainExpert позбавить вас від плям 24 різних типів, тож більше не потрібно обробляти їх чимось заздалегідь.
Програма Daily Xpress
Ідеальна чистота лише за 28 хвилин
Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30 °C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу.
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані
Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.
Програма StainExpert
Ідеальне видалення 24 типів плям
Забудьте про бабусині методи видалення плям із застосуванням столового оцту, лимонного соку та засобу для миття посуду. Усім цим засобам місце на кухні, а з плямами якнайкраще справиться пральна машина з програмою StainExpert. Кава, кетчуп, шоколад, засоби для макіяжу або кров – StainExpert позбавить вас від плям 24 різних типів, тож більше не потрібно обробляти їх чимось заздалегідь.
Програма Daily Xpress
Ідеальна чистота лише за 28 хвилин
Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30 °C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8690842826832 |
| Безпека | Блокування від дітей;Захист від протікання (аквастоп);Контроль дисбалансу |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 84.5 x 60 x 55 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 88 x 65 x 60 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Клас віджимання | B |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кут відкриття люка | 160 ° |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Мова панелі керування | українська |
| Об'єм барабана | 55 л |
| Особливості | Індикатор відсутності води Відкладений старт Індикація залишкового часу програми Автоматичне підлаштування води Вибір температури Вибір швидкості віджиму |
| Програми прання | Бавовна Eкo 40-60 Синтетика Експрес Щоденна/Експрес 14 хв Делікатні тканини /Вовна/Ручне прання Темний одяг / Джинси Мікс Віджим+Злив Ополіскування Очищення барабану Гігієнічна+ Stain Сорочки SteamTherapy Прання в холодній воді |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 54 дБ |
| Споживання води за 1 цикл | 48 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.779 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Тип завантаження | З фронтальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне;Сенсорне |
| Функції | Швидке/Інтенсивне прання Steam WaterMode (Економія води - Екстра ополіскування) |
| Фірмові технології | AddXtra;EnergySpin;ProSmart Inverter;SteamCure |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴








