Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 63 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 рік |
| Глибина | 58 см |
| Додаткові характеристики | перевішувані двері |
| Загальний об'єм холодильника | 266 л |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 190 л |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3/3 шт. |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло |
| Потужність заморожування | 3,5 кг/24 рік кг/добу |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 732 ₴






