Опис
MinFrost
Технологія, що зменшує обмерзання
Через намерзання льоду продукти в холодильнику злипаються, а пристрій споживає більше електроенергії. Спеціальна система випаровування MinFrost мінімізує обмерзання всередині холодильника. Це означає, що заморожені продукти зберігатимуться довше, споживатиметься менше електроенергії, а розморожувати холодильник знадобиться рідше.
Перенавішувані дверцята
Дверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні
На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися лише в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі зліва чи справа та самостійно вирішити, у яку сторону відчинятиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поряд і встановити петлі так, щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.
Загартоване скло
Міцні скляні полиці
Завдяки полицям із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу, коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Ці полиці вироблені із загартованого скла й витримують навантаження до 25 кг. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще за звичайне скло, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.
SmoothFit
Дверцята зі зручним механізмом відкривання на 90 градусів
Деякі кухні сплановано так, що на них немає вільного місця або побутова техніка розташована в незручних місцях. Дверцята SmoothFit не виступають за межі бічної панелі, коли відчинені на 90 градусів, завдяки чому холодильник можна легко поставити в кутку або біля стіни, не жертвуючи зручністю. Контейнери для фруктів і овочів при цьому висуваються повністю.
Технологія, що зменшує обмерзання
Через намерзання льоду продукти в холодильнику злипаються, а пристрій споживає більше електроенергії. Спеціальна система випаровування MinFrost мінімізує обмерзання всередині холодильника. Це означає, що заморожені продукти зберігатимуться довше, споживатиметься менше електроенергії, а розморожувати холодильник знадобиться рідше.
Перенавішувані дверцята
Дверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні
На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися лише в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі зліва чи справа та самостійно вирішити, у яку сторону відчинятиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поряд і встановити петлі так, щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.
Загартоване скло
Міцні скляні полиці
Завдяки полицям із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу, коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Ці полиці вироблені із загартованого скла й витримують навантаження до 25 кг. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще за звичайне скло, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.
SmoothFit
Дверцята зі зручним механізмом відкривання на 90 градусів
Деякі кухні сплановано так, що на них немає вільного місця або побутова техніка розташована в незручних місцях. Дверцята SmoothFit не виступають за межі бічної панелі, коли відчинені на 90 градусів, завдяки чому холодильник можна легко поставити в кутку або біля стіни, не жертвуючи зручністю. Контейнери для фруктів і овочів при цьому висуваються повністю.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 69 кг |
| Основні | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5944008923747 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 18 рік |
| Вага в упаковці | 73 кг |
| Висота | 185.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.5 х 64 х 76.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 67 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Без дисплея |
| Загальний об'єм холодильника | 343 л |
| Клас енергоспоживання | E (А+) |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Холодильник Інструкція користувача Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 120 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Льодогенератор | Контейнер для кубиків льоду |
| Модельний рік | 2025 |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 шт |
| Потужність заморожування | 5.5 кг/24 рік кг/добу |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 243 кВт*рік |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 399 ₴






